آرشیو اخبار

با حضور گسترده اساتید و دانشجویان واحد فیروزکوه :  همایش تجلیل از پژوهشگران برتر و فعال دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه برگزار شد .

با حضور گسترده اساتید و دانشجویان واحد فیروزکوه : همایش تجلیل از پژوهشگران برتر و فعال دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه برگزار شد .

با حضور گسترده اساتید و دانشجویان واحد فیروزکوه : همایش تجلیل از پژوهشگران برتر و فعال دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه برگزار شد . به گزارش خبرنگاردانشجویی ، صبح امروز با حضور گسترده ریاست ، معاونین ، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه ، همایش تجلیل از پژوهشگران برتر و فعال این واحد دانشگاهی در فضایی پرشور برگزارشد . درابتداین همایش حجه الاسلام دکتر رستمی ریاست واحد فیروزکوه ضمن خیر مقدم توضیح دادند : پژوهش و تولید علم محور توسعه هر جامعه ای است و در تاکیدات مقام معظم رهبری نیز به این مهم اشاره شده است تا جایی که ایشان در سند چشم انداز، تا سال 1404 ایران را کشوراول منطقه در تولید علم معرفی کرده اند

ادامه مطلب
با حضورگسترده دانشجویان مراسم بزرگداشت 16 آذر ، روز دانشجو در واحد فیروزکوه  برگزارشد :

با حضورگسترده دانشجویان مراسم بزرگداشت 16 آذر ، روز دانشجو در واحد فیروزکوه برگزارشد :

با حضورگسترده دانشجویان مراسم بزرگداشت 16 آذر ، روز دانشجو در واحد فیروزکوه برگزارشد : به گزارش خبرنگاردانشجویی ، صبح امروز با حضور گسترده دانشجویان و مسئولین دانشگاهی مراسم بزرگداشت 16آذر ماه روز دانشجو در سالن اجتماعات شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه برگزارشد . در این مراسم که امام جمعه ، نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) ، فرماندهی سپاه و جمعی از مسئولین شهرستانی نیز حضور داشتند ابتدا سالاریه رئیس دفتر فرهنگ اسلامی ضمن خیرمقدم به بیان اهمیت روز 16 آذر و حماسه دانشجویان شهید در سال 32 پرداخت و گفت : باید امروز دانشجوی مسلمان ایرانی با الهام گرفتن از شهدای 16 آذر 32 در برابر زیاده خواهی های غرب بیاستد و دراین را هیچ الگوی بالاتر از حضرت امام حسین (ع) نیست.

ادامه مطلب
با حضورجمعی از دانشگاهیان بسیجی :  رزمآیش پیاده روی بسیجیان دانشگاهی از گزار شهدای دانشگاه تا گلزار شهدای  شهرستان فیروزکوه برگزارشد .

با حضورجمعی از دانشگاهیان بسیجی : رزمآیش پیاده روی بسیجیان دانشگاهی از گزار شهدای دانشگاه تا گلزار شهدای شهرستان فیروزکوه برگزارشد .

با حضورجمعی از دانشگاهیان بسیجی : رزمآیش پیاده روی بسیجیان دانشگاهی از گزار شهدای دانشگاه تا گلزار شهدای شهرستان فیروزکوه برگزارشد . به گزارش خبرنگاردانشجویی ، صبح امروز با حضورمعاون اداری مالی و فرهنگی ، اعضای بسیج اساتید، دانشجویی و کارکنان واحد فیروزکوه و فرماندهی سپاه ناحیه فیروزکوه ، رزمایش نمادین پیاده روی از مزار شهدای گمنام واحد فیروزکوه تا گلزار شهدای شهرستان فیروزکوه برگزارشد .

ادامه مطلب