آرشیو اخبار

درنشست خبری مهم رئیس واحد فیروزکوه با روزنامه های سراسری و محلی مطرح شد . یک گام مهم در توسعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه

درنشست خبری مهم رئیس واحد فیروزکوه با روزنامه های سراسری و محلی مطرح شد . یک گام مهم در توسعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه به گزارش خبرنگار دانشجویی حجه السلام دکتر رستمی عصرامروز در جمع خبرنگاران روزنامه های محلی و سراسری ، خبرگزاری ها و مسئولین روابط عمومی شهرستان فیروزکوه ضمن تبریک موفقیت درخشان واحد فیروزکوه در جذب و اخذ مجوز سه رشته دکتری به عموم شهروندان فیروزکوهی گفت : با کمال افتخار به استحضار مردم زحمتکش و علم دوست فیروزکوه می رسانم امروز دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه موفق به تصویب و اخذ مجوز سه رشته در مقطع دکتری ( مدیریت صنعتی ، مدیریت دولتی و علوم اقتصادی ) و 12 رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد و 4 رشته جدید در مقطع کارشناسی گردیده است .

ادامه مطلب
با حضور امام جمعه شهرستان فیروزکوه  پروژه های مهم حوزه فن آوری و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه افتتاح شد .

با حضور امام جمعه شهرستان فیروزکوه پروژه های مهم حوزه فن آوری و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه افتتاح شد .

با حضور امام جمعه شهرستان فیروزکوه پروژه های مهم حوزه فن آوری و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه افتتاح شد . به گزارش خبرنگاردانشجویی ، صبح امروز با حضور حجه الاسلام اسماعیلی امام جمعه شهرستان فیروزکوه و جمعی از مسئولین منطقه ای و دانشگاهی واحد فیروزکوه پروژه های مهمی در حوزه فن آوری و ارتباطات واحد فیروزکوه افتتاح گردید . مهمترین موضوع افتتاح شده ، تغییر بستر فیبر نوری واحد بود کارهای اولیه و اداری آن از سال 1391 آغازگردید و با تخصیص بودجه ای بیش از 400میلیون تومان به اتمام رسید .

ادامه مطلب
با مجوز وزارت علوم ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه  در ترم جاری دانشجوی دکتری می پذیرد .

با مجوز وزارت علوم ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه در ترم جاری دانشجوی دکتری می پذیرد .

با مجوز وزارت علوم ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه در ترم جاری دانشجوی دکتری می پذیرد . به گزارش خبرنگاردانشجویی ، با تلاش و پیگیری حجه الاسلام دکتر رستمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه در سه رشته دکتری اقتصاد ، دکتری مدیریت دولتی و دکتری مدیریت صنعتی در ترم جاری دانشجوی دکتری به شرط قبولی درکنکور می پذیرد .

ادامه مطلب