بازدید مهندس مسعود همتی رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی از واحد فیروزکوه

۰۶ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۹ کد : ۸۸۵ اخبار تصویری اخبار دانشگاه اخبار ریاست
تعداد بازدید:۳۰۰
بازدید آقای مهندس مسعود همتی رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی از امکانات و زیرساخت‌های حوزه فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه

به گزارش روابط عمومی واحد فیروزکوه ، در این بازدید که با حضور آقای مهندس همتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه برگزار گردید، ایشان ضمن حضور در جلسه هیات رئیسه واحد و استماع اظهارات، پیشنهادات و مشکلات به خصوص در حوزه فناوری اطلاعات و نرم افزارهای کاربردی حوزه های مختلف، از قسمتهای مختلف این واحد دانشگاهی بازدید، بعمل آوردند.

ایشان همچنین با توجه به شرایط واحد فیروزکوه راهکار برون رفت از شرایط فعلی را برگزاری دوره های با کیفیت و مورد علاقه جامعه هدف ذکر کردند و ضمن تقدیر از مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه به جهت پاسخگویی مناسب با ارباب رجوع و عدم ارجاع به سازمان ابراز امیدواری فرمودند و در آینده نزدیک شاهد شکوفائی مجدد واحد فیروزکوه باشیم .
 

کلید واژه ها: مسعود همتی رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی رئیس مرکز فناوری اطلاعات واحد فیروزکوه راهکار برون رفت از شرایط فعلی واحد فیروزکوه


توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این خبر را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست‌ها و پیام‌ها به بخش مربوطه ( تماس با ما ) مراجعه فرمایید.
رای

نظر شما :