جلسه مشترک دکتر رسولی نژاد نماینده محترم مردم دماوند و فیروزکوه با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه

دیدار و جلسه مشترک جناب آقای دکتر سید احمد رسولی نژاد نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه با جناب آقای دکتر محمدرضا تنهایی اهری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه
۲۱ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۱ کد : ۸۸۱ اخبار تصویری اخبار دانشگاه اخبار ریاست
تعداد بازدید:۱۳۷


در این جلسه که با حضور دکتر رسولی نژاد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه برگزار گردید اهم مشکلات و مباحث موضوع دانشگاه از قبیل توجه به معیشت کارکنان و اعضای هیأت علمی، اصلاح چارت سازمانی واحد فیروزکوه، استقرار مراکز دانش بنیان و فناوری و همکاری با صاحبان صنایع و حمایت نهادهای مدیریتی مورد بررسی قرار گرفت.
 


آقای دکتر تنهایی نیز ضمن تبریک فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن ماه با تشکر از حضور دکتر رسولی نژاد،ابراز امیدواری فرمودند با توجه به نگاه مثبت و اندیشه محور جناب آقای دکتر طهرانچی و مسؤلین محترم استان تهران و همچنین حمایتهای نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی و سایر مسؤلین شهرستان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه به جایگاه واقعی خود به عنوان قدیمی ترین و با اصالت ترین واحد دانشگاهی در شرق استان تهران خواهد رسید.


مقرر گردید جلسه مشترک با صاحبان صنایع و کارخانجات شهرک های صنعتی فیروزکوه و دانشگاه آزاد برگزار گردد. و همچنین مقرر شد جلسه ای با سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری و واحد فیروزکوه در هفته‌های آینده برگزار گردد.

 

کلید واژه ها: دکتر رسولی نژاد واحد فیروزکوه ۲۲ بهمن ماه حمایتهای نماینده محترم دکتر طهرانچی شهرک های صنعتی فیروزکوه گردشگری رئیس واحد فیروزکوه


توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این خبر را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست‌ها و پیام‌ها به بخش مربوطه ( تماس با ما ) مراجعه فرمایید.
رای

نظر شما :