به منظور ایجاد و گسترش همکاری‌های آموزش و پژوهشی: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه با مدیر آموزش و پرورش دیدار و گفتگو کرد

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه با مدیر آموزش و پرورش دیدار و گفتگو کرد

۱۵ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۰ کد : ۸۷۸ اخبار تصویری اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۹۷

  دکترمحمدرضا تنهایی اهری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه با تبریک میلاد حضرت زهرا (س) و روز مادر گفت: با افتخار خود را یک معلم می‌دانم. بسیار خرسندم که آمادگی تعامل سازنده و موثر بین دو این نهاد مهم وجود دارد. دانشگاه آزاد زیرساختهای مناسبی را برای همکاری با آموزش و پرورش داراست. تنهایی اهری با قدردانی از دغدغه‌مندی مدیر آموزش و پرورش نسبت به دانش‌آموزان شهرستان،  از وی برای بازدید امکانات دانشگاه دعوت کرد.

فاطمه سیر با قدردانی از حضور رئیس و مسئولان این دانشگاه گفت: آموزش و پرورش با اولویت دادن به دانشگاه آزاد واحد فیروزکوه به عنوان یکی از مهمترین مراکز علمی شهرستان، به دنبال برون­‌سپاری و سوق دادن 3 رشتۀ درسی دانش‌آموزان به سمت دانشگاه است که خوشبختانه کارهای مقدماتی آن صورت گرفته است. فراگیران فیروزکوه به ویژه در رشته‌های فنی و مهارتی از جمله تربیت بدنی، استعداد و توانایی بالایی دارند و متاسفانه به علت عدم‌ سرمایه‌گذاریهای لازم، تعداد قابل توجهی از دانش‌آموزان فیروزکوه طی سالیان گذشته به مناطق مجاور مهاجرت کرده‌اند.

    در پایان این نشست، فاطمه سیر ودکتر محمدرضا تنهایی اهری، تفاهم‌نامه همکاری بین آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد اسلامی را امضاء کردند. ایجاد و توسعۀ همکاری دوطرفه، اجرای پروژه‌های تحقیقاتی، اجرای طرح‌های برون‌سپاری و استفاده متقابل از تجهیزات کارگاهی، آزمایشگاهی و کتابخانه‌ای از مهمترین مفاد این قرارداد است.

کلید واژه ها: تنهایی اهری محمدرضا تنهایی اهری فاطمه سیر آموزش و پرورش سرمایه‌گذاری


توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این خبر را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست‌ها و پیام‌ها به بخش مربوطه ( تماس با ما ) مراجعه فرمایید.
رای

نظر شما :