آشنایی با نحوه ورود اساتید و دانشجویان در سامانه آموزشیار

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۳ کد : ۸۳۶ اخبار تصویری اطلاعیه ها و دستورالعمل ها
تعداد بازدید:۶۵۰۱۱

برنامه زمانبندی انتخاب واحد و حذف و اضافه دانشجویان در نیمسال دوم - بهمن ماه 1399 - آموزشیار

 قابل توجه دانشجویان گرامی و عزیز (صحت سنجی شماره تلفن همراه و استفاده از خدمات App موبایل در سامانه آموزشیار) کلیک کنید
سامانه مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی (آموزشیار)


 سامانه آموزش فایل های آموزشی و راهنمای سامانه


دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند با مراجعه به سامانه آموزشیار از طریق تارنمای edu.iau.ac.ir ضمن مشاهده وضعیت تحصیلی خود، برای ترم تحصیلی جدید انتخاب واحد کنند.
 

1600059850-help-iaufb.jpg


 

دانشجویان تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی برای ورود به سامانه آموزشیار و انتخاب واحد خود، باید به آدرس اینترنتی edu.iau.ac.ir مراجعه کرده و پس از مطالعه راهنمای دانشجویان و اطلاع از نحوه ورود شماره دانشجویی جدید خود که بر مبنای اضافه کردن کد واحد دانشگاهی محل تحصیل به ابتدای شماره دانشجویی تعیین می‌شود، از این شماره دانشجویی برای ورود به سامانه آموزشیار استفاده کنند.

پس از انتخاب آیکون دانشجو و وارد کردن شماره جدید دانشجویی، صفحه‌ای باز می‌شود که دانشجویان با مطالعه و پذیرش موارد آن، می‌توانند پس از وارد کردن نام کاربری خود که شامل (ترکیب کد واحد دانشگاهی+ شماره دانشجویی edu@) و کلمه عبور که همان شماره دانشجویی جدید است، وارد پرتال آموزشیار شده و از طریق دسترسی‌های ارائه شده، اقدام به مشاهده دروس ارائه شده، معدل کل، وضعیت تراز مالی، پرداخت بدهی‌ها و شهریه ترم جاری و انتخاب واحد کنند.

در صفحه ابتدایی سامانه آموزشیار، امکان تغییر رمز عبور، انتخاب ترم تحصیلی، ارزشیابی عملکرد اساتید، جستجوی کلاس درس در دانشکده و گروه دانشجو، مشاهده آخرین وضعیت ثبت‌نام در اختیار دانشجویان قرار گرفته است

.

همچنین دانشجویان در صورت داشتن هرگونه سوال و مشکل می‌توانند در صفحه edu.iau.ac.ir و مراجعه به منوی «سیستم پشتیبان» با وارد کردن کد ملی و شماره دانشجویی به عنوان رمز عبور سوالات خود را با کارشناسان مرکز فناوری اطلاعات و شبکه علمی دانشگاه آزاد اسلامی مطرح کنند.

برای ورود به سامانه آموزشیار  اینجا را کلیک فرمائید

 

آموزش تصویری ورود به پرتال آموزشیار( ویژه دانشجویان )

آموزش تصویری ورود به پرتال آموزشیار( ویژه اساتید )

 


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: edu.iau.ac.ir آموزشیار طهرانچی دانشگاه آزاد اسلامی آموزش تصویری ورود به پرتال آموزشیار( ویژه دانشجویان ) سامانه آموزشیار آموزش تصویری ورود به پرتال آموزشیار( ویژه اساتید ) فیروزکوه واحد فیروزکوه دانشگاه آزاد فیروزکوه دانشگاه فیروزکوه دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه


توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این خبر را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست‌ها و پیام‌ها به بخش مربوطه ( تماس با ما ) مراجعه فرمایید.
رای

نظر شما :