تیم فوتسال دانشگاه آزاد فیروزکوه قهرمان مسابقات فوتسال جام اربعین شد

مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال کارکنان و اعضای هیئت ‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران (جام اربعین) با حضور مدیرکل ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد و قهرمانی مسابقات به تیم فیروزکوه رسید.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۶ کد : ۷۴۶ اخبار تصویری اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۱۹

 کمال جوانمرد مدیرکل ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال کارکنان و اعضای هیئت ‌علمی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان تهران ضمن تشکر از میزبانی واحد دماوند، گفت: توجه به فرهنگ ناب اسلامی باید سرلوحه تمامی فعالیت‌های علمی و ورزشی دانشگاه باشد، چرا که اخلاق و ارزش های اسلامی رکن اصلی انقلاب اسلامی است.

وی ضمن تبریک قهرمانی این دوره از مسابقات به تیم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه ادامه داد: ورزش، نقش مهمی در سلامت جسمی، روانی و نشاط یک جامعه سالم دارد و نشاط اجتماعی را به جامعه تزریق می کند و بنده امیدوارم شما همکاران و اساتید گران‌قدر مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی با رفتار و منش خود مبلغ منش پهلوانی در جامعه و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی باشید.

رئیس واحد دماوند نیز در خصوص نحوه برگزاری این مسابقات اظهار کرد: مسابقات جام اربعین از سیزدهم مهرماه با حضور ۱۷ تیم آغاز و در مجموع ۳۶ بازی که در ۴ گروه و به‌صورت دوره‌ای و حذفی برگزار شد ۱۰۶ گل از خط دروازه‌ها عبور کرد.

مسابقات فوتسال کارکنان و اعضای هیئت ‌علمی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان تهران (جام اربعین) در حالی به پایان رسید که تیم فیروزکوه در یک بازی پایاپای و در ضربات پنالتی موفق به کسب مقام اول و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات شد و به مسابقات کشوری راه یافت؛ تیم واحد رودهن دوم و تیم دانشگاه آزاد دماوند نیز سوم شدند؛ هم‌چنین با رأی کمیته فنی مسابقات، تیم دانشگاه آزاد پردیس به‌عنوان تیم اخلاق معرفی شد.


توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این خبر را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست‌ها و پیام‌ها به بخش مربوطه ( تماس با ما ) مراجعه فرمایید.
رای

نظر شما :