برگزاری مراسم بزرگداشت حماسه نه دی، روز بصیرت در سالن اجتماعات شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه

۱۰ دی ۱۳۹۶ | ۱۶:۰۳ کد : ۶۷۳ اخبار تصویری اخبار دانشگاه اخبار ریاست
تعداد بازدید:۲۲۰۵
مراسم بزرگداشت حماسه نه دی، روز بصیرت در شهرستان فیروزکوه با حضور حجت الاسلام والمسلمین امیرارجمندی، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، نورالله طاهری، فرماندار شهرستان، جمعی از دانشگاهیان ، روسای ادارات و مردم ولایت مدار شهرستان فیروزکوه در سالن اجتماعات شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، در این مراسم با تاکید بر این که حماسه 9 دی مایه خرسندی امام زمان (عج) بود، گفت: حماسه 9 دی انقلاب سوم ملت ایران اسلامی است؛ اتفاقات سال ۸۸ ربطی به انتخابات نداشت، دشمن از روزی که شاه از ایران بیرون رفت به دنبال فتنه در این کشور است؛ حماسه ۹ دی، حماسه مردمی برای نابودی فتنه دشمنان بود و ارتباطی با انتخابات ریاست جمهوری نداشت.
وی خاطر نشان کرد: دشمن، چه بخواهد و چه نخواهد، امروز منطقه دست ایران اسلامی و حزب الله و جبهه مقاومت است؛ دشمنان از موجی که در کشور ایجاد شد استفاده کردند؛ امروز هم از مشکلات اقتصادی و فرهنگی در جامعه کسانی که دلسوز نظام نیستند سوء استفاده می کنند؛ مردم باید بیدار و هوشیار باشند؛ امروز روز بصیرت و میثاق با ولایت نامگذاری شده است؛ اگر بصیرت و آگاهی باشد خیلی از اتفاقات رخ نمیدهد.
امام جمعه شهرستان فیروزکوه افزود: حماسه 9 دی باید زودتر اتفاق می افتاد نه این که بعد از ۸ ماه محقق شود؛ فتنه امری مشتبه است و نمی توان حق را در فتنه تشخیص داد؛ در زمان دفاع مقدس هم چنین شبهه هایی در خصوص کشور عراق مطرح می شد که نباید با اینها جنگید و آنها مسلمان هستند ولی در فتنه سال ۸۸ شعارها حاوی مخالفت با اصل نظام و ولایت فقیه بود؛ این امر قابل بخشش نیست چرا که یکی از اصول ما امام زمان (عج) و ولایت فقیه است .


توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این خبر را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست‌ها و پیام‌ها به بخش مربوطه ( تماس با ما ) مراجعه فرمایید.
رای

نظر شما :