دیدار ریاست ، معاونین و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه با امام جمعه شهرستان

۰۶ دی ۱۳۹۶ | ۱۴:۱۸ کد : ۶۷۱ اخبار تصویری اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۷۶۲

 

ابتدا حجت الاسلام والمسلمین دکتر رستمی ، مقدم  امام جمعه محترم حضرت حجت الاسلام والمسلیمن سید مهدی امیر ارجمندی را به شهرستان فیروزکوه گرامی داشتند سپس به شرح اجمالی از وضعیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه از گذشته تا کنون پرداختند که در حال حاضر بیشتر دانشجویان در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل هستند همچنین توضیحاتی درباره رشته های موجود و پتانسیل بالای علمی با وجود اساتید مجرب در این واحد دانشگاهی خبر دادند . ایشان فرمودند دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه آمادگی هر گونه همکاری را با امام جمعه محترم شهرستان در حوزه های مختلف علمی و فرهنگی را دارد.

در بخشی دیگر از این دیدار حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی امیر ارجمندی امام جمعه محترم شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از حضور دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه فرمودند ما حوزه و دانشگاه را از هم جدا نمی دانیم و اسلام نیزعلم را اولین حرف و سخن می داند و علم و دانش در بالاترین مرتبه قرار دارند. علمی ارزشمند است که در خدمت انسانیت قرار گیرد. ایشان به فرمایش مقام معظم رهبری اشاره نمودند که تا50 سال آینده ایران باید مرجعیت علمی و دینی را داشته باشد. قبل از انقلاب ما سطح علمی پایینی داشتیم ولی امروز به فضل خداوند و تلاش و پشتکار به رتبه 16 علمی در دنیا رسیده ایم. ایشان پیشرفت را به دینداری یا غیر دینی بودن مرتبط ندانستند و فرمودند هر که تلاش بیشتری نماید موفق خواهد بود که این عین حقیقت اسلام است.


توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این خبر را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست‌ها و پیام‌ها به بخش مربوطه ( تماس با ما ) مراجعه فرمایید.
رای

نظر شما :