برگزاری جلسه نقد کتاب طرح ریزی ، کنترل و بهبود کیفیت با حضور نویسنده کتاب درواحد فیروزکوه

۲۵ آبان ۱۳۹۶ | ۱۴:۰۹ کد : ۶۵۰ اخبار تصویری اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۹۷۱

به گزارش خبرنگاردانشجویی صبح امروز ،  با همت معاونت فن آوری و پژوهشی و باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد فیروزکوه ، کارگاه نقد کتاب دکتر محمدمهدی موحدی ، تحت عنوان : طرح ریزی ، کنترل و بهبود کیفیت ، با حضور تعداد زیادی از اساتید و دانشجویان گروه مدیریت و صنایع برگزار شد.
درابتدای این جلسه ابتدا نویسنده کتاب ، دکتر محمد مهدی موحدی که از اساتید به نام گروه مدیریت واحد فیروزکوه می باشد به توضیحات پیرامون محتوای و نکات فنی کتاب پرداخت و گفت :جلد اول این کتاب در سال 89 به رشته تحریر درآمده است و تصمیم داریم که جلد دوم آن را در 500 صفحه در آینده نزدیک منتشر کنیم . ایشان توضیح دادند از نظر محتوایی این کتاب برای اساتید و دانشجویان رشته های مهندسی صنایع و مدیریت صنعتی مرجع بوده و بسیاری از نکات اصلی موردنیاز با روشی آسان و دقیق به دانشجویان و علاقه مندان ارائه شده است .
درادامه این جلسه اساتید گروه مدیریت صنعتی و مهندسی صنایع به طرح دیدگاه های خوددرخصوص کتاب پرداختند که مورد استقبال نویسنده کتاب قرار گرفت .

کلید واژه ها: فیروزکوه معاونت فن آوری و پژوهشی واحد فیروزکوه باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد فیروزکوه نقد کتاب طرح ریزی کنترل و بهبود کیفیت مدیریت صنعتی مهندسی صنایع دکتر محمدمهدی موحدی


توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این خبر را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست‌ها و پیام‌ها به بخش مربوطه ( تماس با ما ) مراجعه فرمایید.
۲ رای

نظر شما :