دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه در محکومیت اراجیف و یاوه‌گویی‌های اخیر رئیس جمهوری آمریکا تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند.

۰۷ آبان ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۹ کد : ۶۴۷ اخبار تصویری اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۶۳۷
دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه در محکومیت اراجیف و یاوه‌گویی‌های اخیر رئیس جمهوری آمریکا تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند.

 

به گزارش خبرنگار آنا، در بیانیه دانشگاهیان متشکل از استادان، دانشجویان و کارکنان که صبح امروز با تجمع پرشور در جوار مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه قرائت شد آمده است: تشخیص ظرافت‌های سیاسی این موضوع که دولت فعلی آمریکا، مانند دولت‌های پیشین خود است از مسائل مهمی است که باید امروز بدان توجه ویژه شود. دولت‌های اوباما و ترامپ در اهداف و مشی استکباری تفاوتی ندارند.

در این بیانیه انقلابی که در 5 بند تهیه شده بود، دانشگاهیان اعلام کردند که بین دولت حال و گذشته آمریکا تفاوتی قائل نمی شوند و این دولت های استکباری همواره مشی و هدف یکسان که همان سلطه بر منابع کشورهای اسلامی مستقل و آزادی طلب هست را دنبال می کنند.

در این بیانیه دانشگاهیان با حمایت مجدد از سیاست های دولت از مجریان سیاست خارجی کشور خواسته شده است که در برابر نقض مکرر برجام توسط دولت آمریکا سکوت نکنند و تدابیر متناسبی را برگزیده و اجرایی کنند.

از آحاد مردم ایران اسلامی نیز خواسته شده است به جای ایجاد کمپین های خلیج فارس که یک موضوع فرعی است، کمپین ضد برجام شکل دهند.

در بند پایانی نیز به این نکته اشاره شده است که؛ مبادا مسئولان تصور کنند که می‌توان از دامن امریکا به اروپا فرار کرد. همانطور که ترامپ فحاش روی دیگر همان آمریکای باهوش و مؤدب است، اروپایی‌ها نیز روی دیگری دارند که به وقت خود و به زودی نشان خواهند داد. باید مراقب بود که در بازی پلیس خوب و بد گرفتار نشویم و این سوال مهم که؛ اروپایی‌ها اگر در حرفشان در حمایت از برجام و حفظ آن صادق هستند، چرا تراکنش‌های مالی به ایران را با سیاست های آمریکا تنظیم می‌کنند؟


توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این خبر را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست‌ها و پیام‌ها به بخش مربوطه ( تماس با ما ) مراجعه فرمایید.
رای

نظر شما :