انتصاب معاونان آموزشی و پژوهشی واحد فیروزکوه

۲۸ دی ۱۳۹۵ | ۱۸:۵۲ کد : ۵۴۶ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۵۶۷
معاونان آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه در مراسمی با حضور اعضای هیات رئیسه و جمعی از استادان و مدیران واحد فیروزکوه معرفی شدند.

با تودیع دکتر مهدی زاده اشرفی ، دکتر محمود محمودزاده به عنوان معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه منصوب گردیدند .و دکتر حبیب اسفندیار سکان معاونت پژوهشی را به دست گرفت .
به گزارش خبرنگاردانشجویی ، صبح امروز با حضور هیات رئیسه و جمعی از اساتید و مدیران واحد فیروزکوه و طی احکام جداگانه ، دو معاونت آموزشی و پژوهشی واحد فیروزکوه تودیع و معارفه شدند .
در این مراسم دکتر علی مهدی زاده اشرفی که از سال 93 معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد را به عهده داشت ، جای خودرا به دکتر محمود محمودزاده ، معاون سابق پژوهش و فن آوری واحد داد . به طور هم زمان نیز دکتر حبیب اسفندیار ، مدیر سابق پژوهش نیز در جایگاه معاونت پژوهش و فن آوری قرار گرفت و در ادامه دکتر محمدحسین درویش متولی مسئولیت مدیریت پژوهش واحد را به عهده گرفت . ایشان قبل تر رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و مسئول دفتر ریاست واحد نیز بوده است . همچنین در حوزه دانشجویی و فرهنگی ، آقای حمید رستمی جانشین مرتضی ابراهیم زاده در قسمت تربیت بدنی شد و در پایان نیز طی حکمی مسئولیت مرکز رشد واحد فیروزکوه به عهده دکتر سید محسن کمالی قرار داده شد.
در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین دکتر علی اصغر رستمی ، ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت : انصافا خدمات ارزنده این چهره علمی و انقلابی به کشور هیچگاه فراموش نخواهد شد و خلاء نبود ایشان به عنوان پشتوانه انقلاب و رهبری همواره احساس می شود . ایشان درادامه با توضیح لزوم تغییرات در هر سیستم پویا گفت : قطعا هدف ارتقای سطح کیفی وکمی واحد است و همه عزیزان در تلاش هستند که به رشد همه جانبه واحد کمک کنند . ایشان ضمن تجلیل از زحمات ارزنده دکتر علی مهدی زاده اشرفی ، در مسئولیت معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی گفتند : این استاد عزیزبا پیگیری های مستمر در طول دوران مسئولیت خود کمک کردند تا 33 رشته جدید در مقاطع گوناگون در واحد راه اندازی شود . دکتر رستمی  ادامه دادند امید وارم با جابجایی دکتر محمودزاده از پست معاونت پژوهش و فن آوری به معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی شاهد یک تحول اساسی در این حوزه  باشیم . ایشان تاکید کردند امید است در دوره جدید با تلاش دکتر محموزاده چهار موضوع مهم 1- جابجایی اساتید هیات علمی مازاد ، 2- پیگیری مجوز رشته های جدید ، 3- برنامه ریزی صحیح درسی و 4- نظارت بر کیفیت آموزشی ، پیگیری بشود و از این طریق شاهد یک تحول اساسی در این حوزه باشیم .  ریاست واحد فیروزکوه از دکتر حبیب اسفندیار به عنوان یک مدیرموفق در حوزه پژوهش نام برد و گفت : قطعا با تلاش و برنامه ریزی ایشان در پست معاونت پژوهشی و همراهی مدیر جدید پژوهش دکتر درویش متولی در این حوزه  نیز شاهد یک تحول خواهیم بود .  همچنین در ادامه هریک از معاونین و مدیران جدید و قدیم به بیان مطالب مرتبط با مسئولیت خود پرداختند .  در ادامه احکام هریک از معاونین جدید قرائت و ارائه شد . این مراسم در آستانه نماز ظهر و عصر با ذکر صلوات به پایان رسید . – مهدی سالاریه روابط عمومی واحد فیروزکوه


توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این خبر را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست‌ها و پیام‌ها به بخش مربوطه ( تماس با ما ) مراجعه فرمایید.
۵ رای

نظر شما :